Dijital Baskı

Dijital Baskı

Paslanmaz kutu harf, işletmelerin kendilerini ön plana çıkararak daha görünür bir hale getirmenin yanında marka bilinirliklerini arttırmak adına en çok tercih edilen reklam ürünleridir. Paslanmaz kutu harf yapımı imalatı konusunda piyasada en iyi firmalardan olan Arzu Reklam ile çalışmak ile doğru bir iş yapmış olacaksınız.
folyo uygulama dijital baski

Paslanmaz Kutu Harf Çeşitleri ve Uygulamalarımız

Paslanmaz kutu harf uygulaması günümüz reklamcılığında görsellik ve modernizim olarak en dikkat çekici ve bağlantılı olarak en çok tercih edilen reklam tabela uygulama modellerindendir. Paslanmaz kutu harf kullanım açısından uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır edilmiştir. Işıklı ve ışıksız olarak üretim seçenekleri olan paslanmaz kutu harfler sizin de mağazanızın cephesine monte edilerek markanızı ön plana çıkaran birbirinden bağımsız üretilen reklam tabelası grafikleridir.

Paslanmaz kutu harf ülkemizde en çok talep gören tabela ürünüdür. Paslanmaz kutu harf uzun ömürlü ve dayanıklı ürünlerdir. Paslanmaz kutu harf imalatında müşterimizin talebi doğrultusunda uygulama yapılacak cephenin ölçüleri alındıktan sonra paslanmaz harflerin grafik çalışması yapılır .

Müşterimizden gerekli onay alındıktan sonra paslanmaz kutu harf imalat aşamasına geçilir .Dış cephelerde yapılacak uygulamalarda hava koşullarına dayanıklı malzemelerin kullanılması gerekmektedir. 304 kalite paslanmaz malzeme paslanmaz kutu harf imalatında kullanılacak en uygun malzemedir. Grafik çalışması yapılan paslanmaz kutu harfler fiber lazer kesim makinesi ile 1 mm levhalardan kesilir.

Paslanmaz harfler kesim işleminden sonra yan duvar (kenar bant) dönme işlemi ne geçilir. Biz paslanmaz kutu harf imalatında Jinyuan Accutek marka otomatik kutu harf büküm makinası kullanmaktayız .

Kutu harf bükümlerini sıfır hata ile eksiz olarak yapmaktayız. Paslanmaz harflerin yan duvar (kenar bant) yükseklikleri kutu harf boyu, kutu harflerin ışıklı ya da ışıksız olması gibi faktörlere göre belirlenir. Makasta kesimi yapılan 0.60 mm paslanmaz  malzemeden kesilen yan duvar (kenar bant) ustalarımız tarafından lazerde kesilen paslanmaz harflere kaynatılır. Bu işlem günümüzde lehim, punta kaynak ve lazer kaynak ile yapılabilmektedir. Kaynak işleminden sonra temizliği yapılan paslanmaz kutu harfler montaja hazırdır.

Uygulama Listemiz

Tabela
Parlak paslanmaz kutu harf
Satineli paslanmaz kutu harf
Gold paslanmaz kutu harf
Satineli gold paslanmaz kutu harf
Sarı paslanmaz kutu harf
Siyah paslanmaz kutu harf
Satineli siyah paslanmaz kutu harf
Bronz paslanmaz kutu harf
Satineli bronz paslanmaz kutu harf
Paslanmaz harf
Paslanmaz kutu harf
Krom harf
Krom kutu harf
Kutu harf tabela
Fileli paslanmaz kutu harf
01. Hangi Çeşit Tabela Üretimi Yapıyorsunuz ?
Işıklı Tabela Işıksız Tabela Ayaklı Tabela Pleksi Tabela Totem Tabela Kutu Harf Tabela Alüminyum Tabela Vinil Germe Tabela Stand Uygulamaları Dekupe Oyma Tabela Paslanmaz Harf Tabela
02. Tabela Üretimi Toplamda Ne Kadar Sürer ?
Arzu Reklam müşterilerinden almış oldukları done ve bilgiler ışığında onların istekleri doğrultusunda tabela üretimi yapmaktadır. Sipariş verilen tabelanın çeşit ve boyutuna göre üretim, montaj ve teslimat minimum 7 iş günüdür.
03. Tabela Fiyatlarınız Ortalama Ne Kadardır ?
Arzu Reklam olarak bizden talep edip tercih edeceğiniz tabela çeşitine ve özellikleri doğrultusunda fiyatlar metrekare ve malzeme bazında değişmektedir. Fakat Arzu Reklam olarak sizlere en uygun fiyat politikası ile kaliteli çözümler sunmaktayız.
04. Sipariş ve Teslimat Süreci Nasıl İşliyor ?
Öncelikle alanında uzman ve tecrübe sahibi ölçüm ve keşif ekibimiz sizlerin talebi doğrultusunda tabela çalışmasının yapılacağı yerin ölçülerini alarak detaylı keşif yaparız. Ölçümden sonraki aşamada Arzu Reklam olarak bünyemizdeki tecrübeli grafik tasarım ekibimize keşif ekibi tarafından elde edilen ölçüler verilir. Müşterimizin talebi üzerine ürün görsel tasarım çalışmaları yapılır. Tasarım çalışmasından sonra müşteriden onay alırız ve sonrasında ürünün üretimi için ürün üretim hattına gönderilir. Proje onayını alındıktan sonra üretim hattındaki ekibimiz ürünün üretimine geçer. Son aşama olan bu aşamada tabela siparişinin üretim süresi işin boyutlarına göre en fazla 1 haftadır. Üretimi biten ürün Arzu Reklam montaj ekibimiz tarafından müşteri ile irtibata geçilerek en kısa sürede montaj işlemi yapılır ve iş teslim edilir.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping