Kutu Harf Çeşitleri

Kutu Harf Çeşitleri

Paslanmaz kutu harf başta olmak üzere, pirinç kutu harf ve galvaniz kutu harf çeşitleri işletmelerin kendilerini ön plana çıkararak daha görünür bir hale getirmenin yanında marka bilinirliklerini arttırmak adına en çok tercih edilen reklam ürünleridir. Pirinç kutu harf ve galvaniz kutu harf yapımı imalatı konusunda piyasada en iyi firmalardan olan Arzu Reklam ile çalışmak ile doğru bir iş yapmış olacaksınız.
Bronz Paslanmaz kutu harf

Pirinç Kutu Harf Çeşitleri ve Uygulamalarımız

Pirinç Kutu Harf uygulaması günümüz reklamcılığında görsellik ve modernizim olarak en dikkat çekici ve bağlantılı olarak en çok tercih edilen reklam tabela uygulama modellerinden biridir. Pirinç kutu harf kullanım açısından uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanarak imal edilir.

Pirinç kutu harfler 1 mm kalınlıktaki pirinç levhalardan yapılır. Pirinç levhalar Lazer de kesilir. Pirinç kutu harflerin birleştirme işlemi lehim ile yapılır.

Kutu harflerin bükümünde jinyuan Accutek marka otomatik kutu harf büküm makinası kullanmaktayız.

Pirinç kutu harflerin yan duvarları lehi m ile birlestirildikten sonra oluşan oksit ve kararmaları gidermek için polisaj işlemi yapılır. Daha sonra hassas bir şekilde temizlenen pirinç kutu harflere elekrostatik vernik işlemi yapılır.

Bundaki amaç pirinç kutu harflerde zamanla oluşacak kararma ve oksitlenmeyi önlemektir. Pirinç malzeme oksitlenme ve kararmaya çok müsait bir malzemedir.

Arzu reklam kutu harf imalatı konusundaki bilgi ve tecrübesiyle her konuda çözüm ortağınız olmaya hazırdır.

Pirinç Kutu Harf Uygulama Listemiz

Pirinç kutu harf
Pirinç harf
Pirinç tabela
Kutu harf makinası
Pirinç asit indirme tabela

Galvaniz Kutu Harf Çeşitleri ve Uygulamalarımız

Galvaniz Kutu Harf uygulaması günümüz reklamcılığında görsellik ve modernizim olarak en dikkat çekici ve bağlantılı olarak en çok tercih edilen reklam tabela uygulama modellerinden biridir. Pirinç kutu harf kullanım açısından uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanarak imal edilir.

Galvaniz kutu harf imalatında 1 mm kalınlıkta galvaniz levhalar kullanılır.
Lazer ile kesilen galvaniz kutu harflerin yan duvar (kenar bantları) lehim ile birleştirilir.

Galvaniz kutu harflerin imalatında Jinyuan Accutek marka otomatik kutu harf büküm makinası kullanmaktayız.

Galvaniz kutu harf renkli kutu harf çalışmaları için tercih edilmektedir.

Galvaniz kutu harf kaynak işleminde ısıya dayanıklı lehimler kullanılmaktadır.

Bunun nedeni elektrostatik boya (fırın boya) işleminde maruz kalacağı ısıya sadece bu lehimlerin dayanabilmesidir.

Galvaniz kutu harfler boya işleminden sonra montaja hazırdır.

Uygulama Listemiz

Galvaniz kutu harf
Galvaniz harf
Pirinç tabela
Renkli kutu harf
Kutu harf makinası
01. Hangi Çeşit Tabela Üretimi Yapıyorsunuz ?
Işıklı Tabela Işıksız Tabela Ayaklı Tabela Pleksi Tabela Totem Tabela Kutu Harf Tabela Alüminyum Tabela Vinil Germe Tabela Stand Uygulamaları Dekupe Oyma Tabela Paslanmaz Harf Tabela
02. Tabela Üretimi Toplamda Ne Kadar Sürer ?
Arzu Reklam müşterilerinden almış oldukları done ve bilgiler ışığında onların istekleri doğrultusunda tabela üretimi yapmaktadır. Sipariş verilen tabelanın çeşit ve boyutuna göre üretim, montaj ve teslimat minimum 7 iş günüdür.
03. Tabela Fiyatlarınız Ortalama Ne Kadardır ?
Arzu Reklam olarak bizden talep edip tercih edeceğiniz tabela çeşitine ve özellikleri doğrultusunda fiyatlar metrekare ve malzeme bazında değişmektedir. Fakat Arzu Reklam olarak sizlere en uygun fiyat politikası ile kaliteli çözümler sunmaktayız.
04. Sipariş ve Teslimat Süreci Nasıl İşliyor ?
Öncelikle alanında uzman ve tecrübe sahibi ölçüm ve keşif ekibimiz sizlerin talebi doğrultusunda tabela çalışmasının yapılacağı yerin ölçülerini alarak detaylı keşif yaparız. Ölçümden sonraki aşamada Arzu Reklam olarak bünyemizdeki tecrübeli grafik tasarım ekibimize keşif ekibi tarafından elde edilen ölçüler verilir. Müşterimizin talebi üzerine ürün görsel tasarım çalışmaları yapılır. Tasarım çalışmasından sonra müşteriden onay alırız ve sonrasında ürünün üretimi için ürün üretim hattına gönderilir. Proje onayını alındıktan sonra üretim hattındaki ekibimiz ürünün üretimine geçer. Son aşama olan bu aşamada tabela siparişinin üretim süresi işin boyutlarına göre en fazla 1 haftadır. Üretimi biten ürün Arzu Reklam montaj ekibimiz tarafından müşteri ile irtibata geçilerek en kısa sürede montaj işlemi yapılır ve iş teslim edilir.
Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Compare
Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping